Podzimní půjčka na cokoli

první půjčka zdarma bez registru Příbram

Chci si půjčit

Naposledy požádal o půjčku: FrantišekPraha
PanFrantišek dnes o 16:04 požádalo4000 Kč.

"S online půjčkou jsem velmi spokojen. Využil jsem ji už dvakrát a doporučuji ji i dalším lidem. Přesvědčilo mě zejména jednoduché a rychlé vyřízení."

Hana, Břeclav

"Služby online půjčky jsem využila opakovaně. Za největší výhody považuji rychlost, přehlednost a ochotu pomoci i tam kde jiní nechtějí."

Hana, Břeclav
1

Doplňte údaje do žádosti

Online žádost je nezávazná a umožní Vám získat více informací o půjčce.

2

Kontaktuje Vás poskytovatel

Kontaktuje Vás poskytovatel půjčky a probere s Váma detaily.

3

Info o výsledku

Na závěr se dozvíte výsledek schvalování vaší žádosti.

Dnes požádalo již 80 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Máte zájem o online půjčku i vy?

Vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni poskytovatelem

Chci si půjčit

Hana, Břeclav
dnes o 16:14 požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 15:57 požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 15:40 požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 15:23 požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 15:06 požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 14:49 požádalo1000 Kč

Zodpovězení 3 otázek vám za 2 minuty pomůže najít takový způsob zhodnocování peněz, který bude nejvíce odpovídat vašim cílům i míře rizika, které chcete nebo nechcete při zhodnocování úspor nést. Je pak na vás, jakým směrem se vydáte.

V každém případě je ale žádoucí nedostat se až k inslovenčnímu soudu v pozici bankrotujícího dlužníka.Pouze 16 % lidí u sebe běžně nosí více než 1 000 Kč, naopak celá čtvrtina u sebe nenosí ani dvě stovky.

Na výběr máte korunový, eurový a účet v amerických dolarech.

Bonus na vás čeká za každé čtvrtletí po celou dobu trvání smlouvy o úvěru.

Když zvládnete celou částku zaplatit do tohoto termínu, neplatíte nic navíc a v podstatě tak jde o bezúročnou půjčku.

Registrace je velice intuitivní, ale můžete se podívat na návod na registraci u LuckyBet.


Nejlevnější půjčka je pochopitelně půjčka zdarma, bez úroků či jiných poplatků. Pokud váš účet zeje prázdnotou a do výplaty zbývá ještě mnoho dní, je tu i pro vás bezúčelová půjčka Ferratum první zdarma.

 • Dle statistik asi každý desátý rodič u nás nabízí svým dětem, […].
 • To slouží pro ověření správnosti a funkčnosti účtu, který žadatel v žádosti zadal.
 • Rok od roku se všechno mění, každý ročník odchází do penze v jiném věku, musí mít odpracovaný jiný počet let a dostává jiný důchod.
 • Bez nahlížení do registru, bez doložení příjmu, bez Solusu, bez 1 Kč, na ruku, o víkendu, nonstop, zdarma, bez registrů, první zdarma, pro každého a ihned na účet.
 • Úvěr vám může pomoci překlenout řadu náročných situací. Při uzavírání smlouvy o půjčce je ale rozhodně namístě obezřetnost. Zjistěte, na co si dát pozor a co vzít v úvahu, než úvěr podepíšete.
Rady a tipy, jak si vzít vánoční půjčku a nezadlužit se:

 • Nebankovních půjček existuje velké množství a mezi nejoblíbenější se dozajista řadí půjčky bez doložení příjmu, půjčky bez registru, krátkodobé půjčky, první půjčka zdarma a rychlé půjčky do výplaty.
 • Pokud přitom rádi posloucháte kvalitní hudbu či mluvené slovo, zkuste třeba nějakou audioknihu přes Audiotéku.
 • Neúčelová půjčka Home Credit je určena pro lidi se stálým měsíčním příjmem, kteří hledají flexibilní řešení..
 • Chcete se v příštích letech „vyhnout“ podávání daňového přiznání?
 • Hypotéka, nebo nájem? Klíčová otázka, kterou dříve či později řeší snad každý.


Základní informace  Poštovní sjednocená půjčka je úvěrovým produktem Poštovní spořitelny, jež je obchodní značkou Československé obchodní banky (ČSOB).

Máte opravdu velkou svobodu, a pokud vám nějaké finance zbudou, lze rovnou provést mimořádnou splátku a snížit si tak u půjčky na cokoliv měsíční splátky.

I z poměrně malé půjčky se tak velmi snadno může stát hodně velký problém.

Poraďte se s ostatními žadateli o peníze, kteří této půjčky již využili a byli s ní spokojeni nebo naopak z nějakého důvodu nebyli příliš nadšeni.

Jsou vhodné pro lidi, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků.

Online casino Apollo Games mobilni aplikaci prozatím nespustilo a ani to nevypadá, že by se to mělo v nejbližší době změnit.

Zdroj: Bondster.com. URL: https://www.bondster.com/cz/caste-dotazy#q22

Podle nich se jako lokality vhodné pro provoz větrných elektráren jeví hlavně příhraniční horské oblasti a Českomoravská vrchovina.

Výhodu samozřejmě mají i ti, kteří mají finanční problémy, tedy spíše škraloupy z minulosti.


V konečném součtu se tak cena solárních tašek téměř dostala na částku, kterou byste zaplatili za kvalitní střešní krytinu a instalaci solárních panelů.

Otevřete detail platby a kliknete na tlačítko Uložit jako PDF

Pan Stanislav Repík z Holkova právě staví nový dům, takže je naprosto jasné, jak s výhrou 25 000 Kč naloží.

Proč je srovnání půjček tak výhodné?

Do výzvy se může zapojit kdokoli, kdo má u Fortuny aktivní účet, a to během víkendu 13.6. - 14.6. 2020. Soutěž odstartovala v sobotu ráno, zapojit se ale můžete kdykoli.

Většina lidí má jeden hlavní příjem pocházející ze zaměstnání či podnikatelské činnosti. Důležitá je přitom nejen výše tohoto příjmu, ale také podmínky.

Můžete zvolit kategorii “bankovní”, „bez registru“, „první půjčka zdarma“ či “hotovostní půjčka”, čímž se vám zobrazí pouze takové půjčky, které odpovídají zadaným kritériím.

Stejně jako u klasické hypotéky, také u Americké hypotéky nabízí Česká spořitelna možnost úvěr předčasně splatit nebo využít pojištění schopnosti splácet.

Pojištění nemovitosti totiž zahrnuje pouze pevnou stavbu, okna, střechu a samostatné budovy na společném pozemku (např.


Nejdůležitější krok je příprava životopisu.

Při výběru pracovního pojištění do zahraničí dbejte na dostatečné limity léčebných výloh a kvalitní asistenční služby.

Nepotřebné? Opravdu má stát, resp. politická reprezentace, nedostatek peněz? Co všechny předražené státní zakázky? A co takhle začít lépe hospodařit?

Nezapomeňte také hledat na u, Facebooku atd.


Pokud chcete podporu získat, musíte podat žádost na příslušný úřad práce a následně s ním uzavřít výše zmíněnou dohodu.

Realizace ve starších stavbách tak může být komplikovaná a pojí se s vysokými pořizovacími náklady.

Admin P2P s.r.o. V Celnici 1028/10 110 00 Praha 1

Sepsali jsme vše nezbytné do jediného článku.

peníze ukradl a vložil je na dětskou vkladní knížku, neobstál by argument "peníze jsou datem vložení na knížku považovány za dar dětem, odmítám je vrátit oběti trestného činu".

A jak to obvykle bývá u online her v Synot casinu, tak minimální sázka i na 9 Stars je pouhá 1 Kč.

V opačném případě se spoluúčast zvyšuje na 25 % z pojistné události.

Naopak se ještě před vypravením na cestu zeptejte, jestli by bylo možné o ceně diskutovat. Pomoci vám může i to, když nebude na auto poskytována záruka alespoň 12 měsíců. V takovém případě slevu vyžadujte.

Pomocí něho se doloží jak to, že se nejedná o rekreační nebo komerční objekt, tak i to, že se právě v tomto případě řeší bytová potřeba poplatníka, nebo někoho z jeho blízkých.
Nabídka 30denního bezúročného období je akce pro nové zákazníky Creditea a platí pro všechny půjčky uzavřené od 3.8.2022 do 16.8.2022 včetně. 

 • Zprvu se společnost soustředila zvláště na krátkodobé půjčky před výplatou, dnes již pro OSVČ a firmy nabízí menší nebankovní půjčky se splatností až jeden rok.
 • Chytrá domácnost dokáže zajistit optimální vnitřní prostředí, takže vám doma není ani horko, ani zima, navíc je uvnitř příjemný a čerstvý vzduch.
 • Aktuálně máte možnost získat od Fortuny registrační bonus zdarma a k tomu další bonus ke vkladu.
 • Dobrý den, protože jste neplatila z brigád žádné daně, podepsala jste zaměstnavatelům prohlášení poplatníka a uplatňovala jste daňové slevy v průběhu roku.
 • Přibližně 91% občanů ví, že díky tomuto registru banka nebo jiná úvěrová společnost půjčí snáze klientovi, kterého nezná.

Rychlá nebankovní půjčka Perfect Money patří jistě mezi nejlepší půjčky na trhu.

Notebook je na kusy, batole je naštěstí v pořádku, jen je v mírném šoku (a příště už za ubrus tahat nebude a my si ubrus hlavně pořádně připevníme ke stolu).

Stačí uvést jména a rodná čísla cestovatelům, termín pobytu v zahraničí a cílovou zemi nebo oblast.

Navíc jsou pak náklady na předčasné splacení nebo naopak na upomínky a na úroky z prodlení plus smluvní pokuty.


Nejlepší čas na refinancování půjčky na auto nastává tehdy, když vám může ušetřit peníze, ale může vám také pomoci, pokud doufáte, že se vám podaří snížit měsíční splátky, které vám přinesou úlevu.

Krátkodobou půjčku můžete získat v bance, typickým poskytovatelem jsou však nebankovní společnosti a jedná se o úvěry typu půjčka před výplatou, rychlá půjčka, půjčka bez registru či první půjčka zdarma.

K vyřízení hotovostní půjčky ihned na účet potřebujete dva doklady totožnosti, v případě žádosti u banky je potřeba doložit i výpis z účtu, potvrzení o zaměstnání a výši příjmu.

Rekordní počet z vás se k nám rozhodl převést celý svůj běžný účet s využitím kodexu mobility.

Do negativního se dostanete, když přestanete splácet pravidelné splátky, neuhradíte pojistné, zapomene zrušit bankovní účet nebo zahodíte SIM kartu od paušálu, ale nezrušíte ho.

Přepis odběrného místa zařídíme kompletně za vás. Přichystáme potřebné dokumenty a zodpovíme všechny vaše otázky. S námi přepis vyřídíte rychle a zcela bez starostí.

A pokud narazíte na nabídku bezúročné půjčky, zpozorněte.

Budete kondenzační kotel využívat pro ohřev vody? Vybírejte kondenzační kotle s průtokovým ohřevem vody, s integrovaným zásobníkem nebo s externím zásobníkem.

Vydejte se tedy s námi na cestu po světě, aniž byste opustili rodnou kotlinu a objevte surfařský ráj půl hodinku od Prahy nebo tajemné katakomby s mumiemi hodinu od Plzně.


Pokud si potřebujete půjčit miliony, lepší možnost asi nenajdete.

Nebojíme se říct, že jsou na českém trhu unikátní a ještě dlouho unikátní budou.Existuje však způsob, jak můžete svou šanci na získání hypotéky zvýšit, a to žádostí o hypotéku se spolužadatelem.

Vyjde skutečně na pár korun denně.

Půjčku tak můžete využít jako rychlou finanční rezervu pro případ krátkodobého výpadku příjmů nebo jako zdroj financí pro případ větších investic, ať už se bude jednat o koupi automobilu nebo rekonstrukci nemovitosti.

Protože musíme řešit otázky: Zvládneme financování Vánoc? Budeme si muset půjčit peníze na Vánoce? A tedy Vánoční půjčka ano, nebo ne? .

Tam mají totiž prodejci ze zákona danou povinnost vzít prodanou věc do 14 dní zpět a vrátit za ni peníze.Díky tomu lze snížit velikost jednotlivých měsíčních splátek na nízkou hranici, která příliš nezatíží rodinný rozpočet.

V tomto případě bude ve výpisu z katastru nemovitosti zapsáno zástavní právo některé z českých bank.

Třebaže o půjčce není na internetu příliš mnoho recenzí a zkušeností, s ohledem na výše uvedené lze tvrdit, že půjčka Emmas Credit není podvod.

Služba poskytovaná obvykle přímo prodejci, kteří zprostředkují půjčku od banky nebo nebankovní instituce vázanou na konkrétní zboží.

Sem spadají všechny sportovní činnosti, které provozujete závodně nebo pod hlavičkou nejrůznějších organizací a klubů.

Nedodáte-li fotografie, je spoluúčast 25 % z každé pojistné události.

Půjčka bez dokládání příjmu online | Půjčka bez registru ihned | Půjčka pro podnikatele bez registru

Využijete-li jednu ze dvou zmíněných možností, úvěrová společnost získá záruku navíc, že budete schopní půjčku splácet a v tomto případě se vám pravděpodobně může podařit získat i půjčku pro cizince bez doložení příjmů.

V zatím posledním losování Účtenkovky v listopadu 2017 jeden jediný hráč zaregistroval také úctyhodných 1 129 účtenek.


Máte v ruce přesný a objektivní nástroj, který vám vypočte úsporu při změně dodavatele do poslední koruny, bez překrucování a přesvědčování.

Smlouva je dlouhá a nesrozumitelná, stejně jako vám nemusí být dán čas na její prostudování.Určitě bych volil tepelné čerpadlo, které má topný faktor okolo 4, jsou již i čerpadla, která se pohybují okolo 5,” radí Petr Holubec.

Obzvláště oblíbené jsou půjčky bez registru, tedy takové, u kterých se nezohledňuje úvěrová historie dlužníka v bankovních a nebankovních registrech BRKI, NRKI a SOLUS. .


Hodnocení Zaměstnavatel roku se uděluje už od roku 2003. Smyslem soutěže je přiblížit lidem společnosti s výborným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen celostátně, ale i v jednotlivých regionech.

 • Stejně jako v klasickém šachu přesunul krále na pole g, věž se na poli f již nacházela (teoreticky by vše mohla stát na poli h1 a šlo by to nejdelší krátkou rošádu).
 • Ihned s podvodníky přerušte veškerou komunikaci, zablokujte si je na emailu či jiných komunikačních nástrojích.
 • Jedná se o smluvní vztah mezi dvěma podnikateli (úvěrujícím poskytovatelem a úvěrovaným živnostníkem), což po právní stránce značí dvě rovnocenné pozice.
 • Nakonec si necháme rekordmana.
 • Většina pojišťoven nabízí speciální balíčky pro pojištění garáží.

Výrazně tím zvyšujete riziko krádeže/přepadení.

Podobné půjčky: ⇒ Rychlá půjčka bez registru⇒ Rychlá půjčka do 24 hodin⇒ Rychlá půjčka před výplatou⇒ Rychlá SMS půjčka bez registru⇒ Rychlá SMS půjčka ihned

FairCredit je ryze českou společností s mnohaletou tradicí, kterou buduje na poskytování úvěrů na účet i v hotovosti.

Po zjištění stavu jsem oba průkazy zneplatnil.

©   CoolPujcky.cz - Často kladené otázky Lady karta od Komerční banky Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022

Nicméně tyto akce v režii slovenských online casin jsou k dispozici pouze hráčům ze Slovenska. Češi se totiž ve slovenských online casinech nemohou registrovat a tím pádem ani hrát.

V první řadě se vyvarujte nabídek s označením půjčka ihned, půjčka bez doložení příjmů či půjčka bez registru.

Půjčka pro dlužníky ihned | Půjčka ještě dnes bez registru | Půjčka do výplaty zdarma bez poplatku

Nebo pokud nemáte pro vozidlo zajištěnou asistenční službu, která zajišťuje výměnu či opravu defektní pneumatiky v rámci území celé České republiky 24 hodin denně 7 dní v týdnu.Pojišťovna Axa patří do mezinárodní skupiny Axa, která má celosvětovou působnost.

Kolik jste v minulém měsíci spotřebovali dat? Museli jste si v uplynulých měsících internet dokupovat? Výborný přehled o spotřebě dat získáte přímo ve svém chytrém telefonu.

Nezapočítávají se automaty od výrobců Adell a Tech4Bet, a také hry v sekci „Ruleta & Karetní hry“.

Služby Air Bank ke konci září využívalo už přes 578 tisíc klientů, a jejich počet tak meziročně vzrostl o 17 %.

Nejvíce energie obvykle domácnost spotřebuje na vytápění.

Jedná o půjčku, která vyniká vysokou schvalovatelností a nabídkou první půjčky až do výše 8000 Kč zdarma, půjčka je navíc bez kontroly registru dlužníků a bez nutnosti dokládat finanční příjem.

Tento program se zaměřuje zejména na pomoc domácnostem, které mají velmi nízké příjmy a klasickou kotlíkovou dotaci by si tak nemohly dovolit.

Vedle uvedených příkladů ale na internetu můžeme najít i diskuzní fóra, která nemusí být nezávislá a některé příspěvky v nich nemusí vyjadřovat přímou zkušenost reálných osob.

Začneme variantou, kterou je možné označit jako klasickou.


Podle statistik Energetického regulačního úřadu v roce 2020 celková  spotřeba elektřiny v ČR činila 71,4 TWh.

� Podívejte se na automat Book of Ra Deluxe na následujícím videuNezáleží na tom, zda je víkend nebo svátek.

Nabízí se otázka, zda byste chtěli a byli připraveni vyhrát takto vysokou výhru? Přehled všech výsledků Eurojackpotu:[20.

Konsolidace půjček znamená sloučení více úvěrů do jednoho jediného, kdy místo toho, abyste platili několika subjektům, splácíte pouze jeden dluh jedné společnosti.

Před jízdou si raději nechte auto zkontrolovat a podívejte se, zda se silniční pravidla v evropské zemi, kam vyrážíte, nezměnila.

Dobrý den, chci si založit účet na Patreonu (platforma pro měsíční předplatná za moje fotky) a fungovat jako fotograf.

Plaťte nákupy naší kartou a kromě slevy z kuponu získáte u většiny nabídek ještě další okamžitou slevu nebo dárek.

V historii plateb transakce čekající na zaúčtování vidíte, ve výpisu však pouze ty, které jsou zaúčtované, tedy ty, co reálně odešly.

Dohled nad dlužníkem vykonává insolvenční soud, správce a věřitelé.

Je to jeden z mýtů, které se okolo finanční nezávislosti a toho, jak jí dosáhnout, vytvořil.

Můžeš například začít s odvykáním o dovolené, kdy bude více času na to, aby sis všímal svých pocitů a byl méně vystaven stresu.


Pro běžné spotřebitele nabízejí banky tzv.

* Průzkum probíhal od 18. do 24. května 2018 metodou CAWI na reprezentativním vzorku české populace. Odpovídalo 400 respondentů ve věku 18–60 let.

Nejde o pásmové úročení, takže celé vaše úspory jsou úročeny tím úrokem, do jaké kategorie s vámi naspořenou částkou spadáte.

18 let, občanský průkaz, druhý doklad totožnosti, bankovní účet, potvrzení o výši příjmu, a pochopitelně prokáží schopnost řádně splácet.


V současné době lze vybírat z několika aktuálních produktů.

Bodový systém má působit preventivně a být pro řidiče srozumitelný,“ komentoval nadcházející změny ministr dopravy Karel Havlíček.

Při převzetí pasu ověřte jeho funkčnost vložením do kontrolní čtečky, ta je na úřadu obce s rozšířenou působností.

Příchod koronaviru sice na jaře započal období nejistoty a banky navyšovaly rizikové marže, avšak pokles cen zdrojů způsobil, že se to do cen hypoték nepromítlo, a ty tak od jara zlevňovaly.


Při výpočtu vydělte očekávanou spotřebu jedenácti – tolik záloh každý rok platíte, dvanáctý měsíc přijde vyúčtování.

Ať už se jedná o hráčský bonusový program, výběr výherních automatů nebo neustále zvyšující standard pohodlí při registraci nového účtu.U bank, kde jste klientem a chodí vám tam peníze, navíc často máte na základě informací, které o vás banka má, předschválený určitý úvěrový rámec, který v případě zájmu můžete velmi rychle začít čerpat.


Pro výběr půjčky je vhodné využít náš bezvamoney srovnávač, díky kterému máte možnost vyfiltrovat si některé parametry úvěru jako „bez registru“, "bankovní", „první půjčka zdarma“ či “hotovostní půjčka”.

Půjčka pro dlužníky ihned | Půjčka ještě dnes bez registru | Půjčka do výplaty zdarma bez poplatku | Půjčka bez registru ihned

 • Jak zjistil průzkum, účet u některé z bank má i 22 % seniorů, kteří si pro důchod stále chodí na poštu nebo si ho nechávají doručovat domů v hotovosti.
 • Vidíme, že bychom museli čekat skoro 40 tisíc spinů, než by se nám podařilo dokončit první sérii s délkou 13 či 15.
 • Tak ušetříte čas i peníze.
 • Mít pak možnost jít na účtu dočasně do minusu, navíc do částky 3 000 Kč úplně bez úroku, v takové chvíli přijde více než vhod.
 • Zatímco na účtu stavebního spoření je uloženo pár desítek tisíc korun, na běžném účtu je to několik set tisíc korun.

Podobné půjčky: ⇒ Rychlá půjčka bez registru⇒ Rychlá půjčka do 24 hodin⇒ Rychlá SMS půjčka bez registru⇒ Rychlá SMS půjčka ihned

Vlastní systém pro placení skrze NFC u nás zavedla Air Bank se služnou My Air, Česká spořitelna se službou Poketka a ČSOB se službou Na nákupy.Vystudoval Vysokou školu finanční a správní v Praze.

Konkrétně OSVČ je doporučeno mít naspořeno 20 % až 30 % z ceny nemovitosti.


Přichází smršť odměn u Betana. To spustilo akci s názvem Sváteční kalendář, ve které lze denně získávat odměny. Podívejte se, jak na to.

Co když ale chcete znát jenom ceny? V takovém případě přijde vhod náš porovnávač.UniCredit bank začala svou činnost v roce 2007.

Půjčka je nebankovní, rychlá a krátkodobá, sjednání probíhá… Více informací o společnosti SWISS FUNDS, a.s.

Tesco tyto půjčky nabízí ve spolupráci se společností Home Credit a podmínkou získání je trvalý zdroj příjmů.

Zástava nebo záruka – zajištění ve formě vlastnického práva k majetku ve vlastnictví dlužníka věřiteli, sloužící k zajištění splacení dluhu nebo závazku.

Takzvané free spiny (neboli zatočení či roztočení zdarma) je občas možné získat i bez nutnosti vkladu, ale tyto akce bývají časově omezené a určené již pro registrované hráče.

Půjčky před výplatou SMS půjčky Krátkodobé půjčky První půjčka zdarma Nebankovní půjčky Půjčky bez doložení příjmu Půjčky bez registru Půjčky od soukromých osob Půjčky bez ručitele

Ne každý má totiž u sebe vždy počítač, zatímco mobilní telefon má v kapse každý prakticky nepřetržitě.

Moneta Money Bank hypotéka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Předvánoční průzkum Instant Research pro Provident Financial odhalil, jak se různí pojetí vánočních zvyků v českých rodinách.

Registrace je snadná a rychlá, zvládnete ji během několika málo okamžiků včetně kompletního ověření.


©   CoolPujcky.cz - Žádost o hypotéku mBank

Půjčka Zaplo se splácí měsíční splátkou.

V případě půjčky Modrá na účet Vám peníze převedeme na bankovní účet nejpozději do 2 pracovních dnů od podpisu smlouvy a telefonického ověření osobních údajů zákazníka a parametrů zápůjčky uvedených ve Smlouvě.

Mauricius je bohatý na různorodý hmyz, jehož kousnutí vám může přivést alergické reakce a ošetření se bez pojištění může vyšplhat k milionům korun.